Mobil Uygulama

İnternet kullanıcılarının % 60 ı mobil cihazlardan gezinti gerçekleştiriyor. Mobilde bulunmanızın ne kadar önemli olacağını siz düşünün. Bunun yanında mobil uygulamaların hayatımıza kattığı kolaylıkları görebiliyoruz.

Küçük bir örnek verecek olursak, yemek siparişinden tutun da banka işlemlerimize kadar yapabildiğimiz uygulamalar mevcut.
Sizin müşterilerinizin de mobil uygulamanızdan her an faydalanabileceği bir çok hizmet mutlaka vardır.
Unutmayın ; Müşterilerinize ne kadar yakın olmak isterseniz bağlantıyı o kadar güçlü tutmalısınız.

IOS
Mobil dünyasının tartışılmaz devi Apple tarafından yaratıldı. IOS uygulamasının SWİFT ile teknolojinin izin verdiği en üst seviyede yapılabilecek tüm modüller için Atamedya sizi bekliyor.
Mobil uygulamanızın planlamasının ardından yapılan özel tasarımlar, mobil uygulamanıza en üst kalitede prestij sağlayacaktır.
Planlama dahilinde tasarlanan uygulamanız, yazılımlar ile tamamlanarak kusursuz hale gelecek.
Apple Store dünyasında yer almaya hazır olun !

Android
Her android kullanıcısı Google Play Store’u mutlaka ziyaret etmiştir, Google tarafından geliştirilen mobil uygulama platformu sayesinde android cihazlarda yer almak mümkün. Kullanıcılar hayatına kolaylık katan her uygulamayı buradan temin ediyor.

Bu durumda hizmetlerinizi sunabileceğiniz uygulamayı müşterileriniz ile bir araya getirmek istemez misiniz? Mobil uygulama dünyasında bulunmanız sizin için harika bir avantaj olacak...

Arasbil farkı ile tüm mobil platformlarda eksiksiz bulunabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin